- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Парочистачки |
|
| Тип продукт | Парочистачка |
| Височина | 28.2 cm |
| Дължина | 25.1 cm |
| Дълбочина | 36.1 cm |
| Мощност | 1900 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1 l |
| Време за затопляне | 30 s |
| Налагане на парата | 3.5 bar |
| Гаранция | 24 месеца |