- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Парочистачки |
|
| Τύπος Προϊόντος | Ατμοκαθαριστής |
| Υψος | 28.2 cm |
| Μήκος | 25.1 cm |
| Βάθος | 36.1 cm |
| Εξουσία | 1900 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1 l |
| Ώρα θέρμανσης | 30 s |
| Επιβολή του ατμού | 3.5 bar |
| Εγγύηση | 24 μήνες |