- -11,32 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пасатори |
|
| Цвят | Сив |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Пасатор |
| Тип | Ръчен |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 700 W |
| Капацитет | 500 ml |
| Степен скорости | 2 |
| Функции | Пасиране |
| Включени аксесоари | Мерителна чаша, Бъркалка |
| Ключови характеристики | Ергономичен дизайн |
| Височина | 40 cm |
| Дължина | 6 cm |
| Тегло | 1.17 Kg |
| Ширина | 7.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |