- -11,32 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пасатори |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Μίξερ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 700 W |
| Χωρητικότητα | 500 ml |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Δοσομετρητής, Αναδευτήρας |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Εργονομικός σχεδιασμός |
| Υψος | 40 cm |
| Μήκος | 6 cm |
| Βάρος | 1.17 Kg |
| Πλάτος | 7.5 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |