- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пасатори |
|
| Цвят | Инокс/ Черен |
| Материал на купата | Стъкло |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Пасатор |
| Тип | Ръчен |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 1000 W |
| Капацитет | 2 l |
| Степен скорости | 10 |
| Функции | Смилане, Разбиване |
| Включени аксесоари | 1 x Диск за настъргване |
| Височина | 41 cm |
| Дължина | 6.5 cm |
| Тегло | 2.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |