- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пасатори |
|
| Culoare | Inox / negru |
| Material bol | Sticlă |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Manual |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate | 2 l |
| Trepte de viteza | 10 |
| Functii | Pisa, Spargere |
| Accesorii incluse | 1 x Диск за настъргване |
| Inaltime | 41 cm |
| Lungime | 6.5 cm |
| Greutate | 2.5 Kg |
| Garanție | 24 месеца |