- -71,58 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 8 g |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Slim | Не |
| Функции | Инверторен мотор, LCD дисплей, Таймер за отлагане, Цифров LCD дисплей |
| Технологии | ProSense |
| Програми за изпиране | Памук, Вълна, Синтетика, Спорт |
| Брой програми за изпиране | 10 |
| Времетраене бърза програма | 20 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Тегло | 71 Kg |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class A |
| Гаранция | 24 месеца |