- -71,58 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 8 g |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Subţire | Nu |
| Funcții | Invertor Motor, LCD, Întârzierea temporizatorului, Цифров LCD дисплей |
| Tehnologii | ProSense |
| Programe de spălare | Bumbac, Val, Sintetică, Sport |
| Numărul de programe de spălare | 10 |
| Durată program rapid | 20 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Greutate | 71 Kg |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa A |
| Garanție | 24 luni |