- -127,82 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален, Механичен |
| Капацитет на зареждане | 8 Kg |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 74 dB |
| Slim | Не |
| Функции | Инверторен мотор, Допълнително изплакване, LCD дисплей, Woolmark Blue, Защита от протичане, Таймер за отлагане, Eco режим |
| Защитни функции | Flood protection |
| Технологии | Система за предотвратяване на преливане, LCD Дисплей |
| Програми за изпиране | Памук, Вълна, Деликатни, Синтетика, Лесно гладене |
| Брой програми за изпиране | 10 |
| Времетраене бърза програма | 30 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Тегло | 71 Kg |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class A |
| Гаранция | 24 месеца |