- -127,82 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό, Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 8 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 74 dB |
| Λεπτός | Οχι |
| Λειτουργίες | Μοτέρ inverter, Επιπλέον ξέβγαλμα, οθόνη LCD, Woolmark Blue, Προστασία από διαρροές, Таймер за отлагане, Eco mode |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Flood protection |
| Τεχνολογία | Система за предотвратяване на преливане, οθόνη LCD |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι, Μαλί, Λεπτό, Συνθετικά, Εύκολο σιδέρωμα |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 10 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 30 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάρος | 71 Kg |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class A |
| Εγγύηση | 24 μήνες |