- -112,48 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Черен |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален, Механичен |
| Капацитет на зареждане | 8 Kg |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 72 dB |
| Slim | Не |
| Функции | Инверторен мотор, Таймер, LCD дисплей, Автоматична система за регулиране на водата, Защита от протичане, Пара, Течен дозатор за перилен препарат, Защита от деца, Quick wash |
| Защитни функции | Защита от деца |
| Технологии | Eco Bubble, Система за предотвратяване на преливане |
| Програми за изпиране | Пара |
| Брой програми за изпиране | 22 |
| Времетраене бърза програма | 15 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Тегло | 69 Kg |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class B |
| Гаранция | 24 месеца |