- -112,48 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | Negru |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital, Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 8 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 72 dB |
| Subţire | Nu |
| Funcții | Invertor Motor, Temporizator, LCD, Sistem automat de ajustare a apei, Protecția de la alergare, Aburi, Dispenser lichid pentru detergent, Protecția împotriva copiilor, Quick wash |
| Funcții de protecție | Protecția împotriva copiilor |
| Tehnologii | Eco Bubble, Sistem de prevenire a suprapunerii |
| Programe de spălare | Aburi |
| Numărul de programe de spălare | 22 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Greutate | 69 Kg |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa B |
| Garanție | 24 luni |