- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Скорост на въртене | 1200 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Slim | Не |
| Програми за сушене | Синтетика, Деликатни |
| Програми за изпиране | Памук, Деликатни, Синтетика, Еко 40-60, Бяло пране, Изплакнете + Центрофуга, Бързо 30, Дрехи с пух, Изцеждане и центрофуга, Освежаване с пара |
| Брой програми за изпиране | 13 |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 58 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class B |