- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1200 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Λεπτός | Οχι |
| Προγράμματα στεγνώματος | Συνθετικά, Λεπτό |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι, Λεπτό, Συνθετικά, Eco 40-60, Бяло пране, Изплакнете + Центрофуга, Бързо 30, Дрехи с пух, Изцеждане и центрофуга, Освежаване с пара |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 13 |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 58 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class B |