- -25,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Скорост на въртене | 1200 rpm |
| Отваряне на люк | Ляво |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 76 dB |
| Ниво на шум при пране | 56 dB |
| Slim | Не |
| Програми за сушене | Памук |
| Функции | Таймер, LCD дисплей, Quick wash, Цифров LCD дисплей |
| Защитни функции | Защита от деца |
| Програми за изпиране | Памук, Вълна, Синтетика, Коприна, Спорт, Бяло пране |
| Брой програми за изпиране | 16 |
| Времетраене бърза програма | 15 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Тегло | 65.5 Kg |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Гаранция | 24 месеца |