- -25,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg |
| Viteza de rotație | 1200 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 76 dB |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 56 dB |
| Subţire | Nu |
| Programe de uscare | Bumbac |
| Funcții | Temporizator, LCD, Quick wash, Цифров LCD дисплей |
| Funcții de protecție | Protecția împotriva copiilor |
| Programe de spălare | Bumbac, Val, Sintetică, Mătase, Sport, Spălătorie albă |
| Numărul de programe de spălare | 16 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Greutate | 65.5 Kg |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Garanție | 24 luni |