- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 8 Kg |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 78 dB |
| Брой програми за изпиране | 16 |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 63 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class B |