- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 8 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 78 dB |
| Numărul de programe de spălare | 16 |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 63 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa B |