- -25,05 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Скорост на въртене | 1200 rpm, 1400 rpm, 1000 rpm, 800 rpm, 400 rpm, 600 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при пране | 76 dB |
| Slim | Не |
| Енергиен клас | B |
| Функции | Отложен старт, Инверторен мотор, Заключване за деца |
| Защитни функции | Защита от деца |
| Програми за изпиране | Синтетика, Смесена, Спорт, Деликатна, Бебе, Eco |
| Брой програми за изпиране | 16 |
| Времетраене бърза програма | 15 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 49.5 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 м |
| Тегло | 61 Kg |
| Диаметър люк | 47.2 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class B |
| Консумация на енергия / 100 измивания | 52 kWh |
| Гаранция | 60 месеца |