- -25,05 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg |
| Viteza de rotație | 1200 rpm, 1400 rpm, 1000 rpm, 800 rpm, 400 rpm, 600 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 76 dB |
| Subţire | Nu |
| Clasa energetică | B |
| Funcții | Start intarziat, Invertor Motor, Blocarea copiilor |
| Funcții de protecție | Protecția împotriva copiilor |
| Programe de spălare | Sintetică, Amestecat, Sport, Delicat, Bebelus, Eco |
| Numărul de programe de spălare | 16 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 49.5 cm |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Greutate | 61 Kg |
| Diametrul trapei | 47.2 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa B |
| Consum de energie / 100 de spălări | 52 kWh |
| Garanție | 60 luni |