- -20,45 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Материал на кухината | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Ниво на шум при центрофуга | 76 dB |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Функции | Отложен старт, Инверторен мотор, Таймер, LED дисплей, Защита от деца |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 48 cm |
| Тегло | 64 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |