- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Υλικό κοιλότητας | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 76 dB |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A από το εύρος A+++ έως D |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Μοτέρ inverter, Χρονοδιακόπτης, Οθόνη LED, Προστασία από παιδιά |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 48 cm |
| Βάρος | 64 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |