- -30,68 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Капацитет на зареждане | 8 Kg |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Отваряне на люк | Ляво |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 62 dB |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A до G |
| Ефикастност при центрoфугиране | Клас B |
| Функции | Пране с пара, Предпране, Регулиране на температурата, Центрофугиране, Температура, Функция без шум, Система за безопасност за деца, Цифров LCD дисплей |
| Нива на скорост при центрофугиране | 6 |
| Брой програми за изпиране | 16 |
| Нива температура | 6 |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 52 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Диаметър люк | 30.8 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class A |
| Консумация на енергия / 100 измивания | 47 kWh |
| Гаранция | 60 месеца |