- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ικανότητα φόρτισης | 8 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 62 dB |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A από το εύρος A έως G |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κλάση Β |
| Λειτουργίες | Пране с пара, Πρόπλυση, Ρύθμιση θερμοκρασίας, Центрофугиране, Температура, Функция без шум, Система за безопасност за деца, Цифров LCD дисплей |
| Επίπεδα ταχύτητας στυψίματος | 6 |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 16 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 6 |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Διάμετρος καταπακτής | 30.8 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class A |
| Κατανάλωση ενέργειας / 100 πλύσεις | 47 kWh |
| Εγγύηση | 60 μήνες |