- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Цвят | Сив |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Капацитет на зареждане | 6 Kg |
| Скорост на въртене | 1000 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 76 dB |
| Ниво на шум при пране | 60 dB |
| Годишна енергийна консумация | 42 kWh |
| Брой програми за сушене | 16 |
| Функции | Инверторен мотор, Пране с пара, LED дисплей, LED Осветление на барабана |
| Защитни функции | Защита от деца, Заключване на вратата |
| Технологии | Отложен старт |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 44 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class A |
| Гаранция | 60 месеца |