- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Culoare | gri |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Capacitate de încărcare | 6 Kg |
| Viteza de rotație | 1000 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 76 dB |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 60 dB |
| Consumul anual de energie | 42 kWh |
| Numărul de programe de uscare | 16 |
| Funcții | Invertor Motor, Spălătorie cu abur, Display LED, LED Осветление на барабана |
| Funcții de protecție | Protecția împotriva copiilor, Încuietoare |
| Tehnologii | Start intarziat |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 44 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa A |
| Garanție | 60 luni |