- -4,65 €
- Изчерпано

Перална машина модел Crown AL 50 е с капацитет на пране 5кг. и обороти на центрофугата 500 об./мин. Уредът е енергиен клас D с предно зареждане. Разполага с общо 15 възможни програми за пране като някой от най-ефикасните и най-често използваните ЕКО - за пестене на енергия и вода и Спорт - за максимален резултат.
- Мощност: 2100 W
- Годишна енергийна консумация: 148 kWh
- Енергиен клас D по скалата А до G
- Размери
Височина: 85 см
Ширина: 60 см
Дълбочина: 50 см
- Тегло: 56 Kg
- Капацитет на пране: 5 Kg
- Обороти на центрофуга(об./мин): 500
- Tаймер
- Предно зареждане
- Дясно отваряне
- Ниво на шум при центрофугиране: 71 dB
- Ниво на шум при пране: 58 dB
- Консумация на вода(за цикъл): 41 L
- Среден разход на вода за година: 9240 L
- Механичен контролен панел
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Перална машина модел Crown AL 50 е с капацитет на пране 5кг. и обороти на центрофугата 500 об./мин. Уредът е енергиен клас D с предно зареждане. Разполага с общо 15 възможни програми за пране като някой от най-ефикасните и най-често използваните ЕКО - за пестене на енергия и вода и Спорт - за максимален резултат.
- Мощност: 2100 W
- Годишна енергийна консумация: 148 kWh
- Енергиен клас D по скалата А до G
- Размери
Височина: 85 см
Ширина: 60 см
Дълбочина: 50 см
- Тегло: 56 Kg
- Капацитет на пране: 5 Kg
- Обороти на центрофуга(об./мин): 500
- Tаймер
- Предно зареждане
- Дясно отваряне
- Ниво на шум при центрофугиране: 71 dB
- Ниво на шум при пране: 58 dB
- Консумация на вода(за цикъл): 41 L
- Среден разход на вода за година: 9240 L
- Механичен контролен панел
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 5 Kg |
| Скорост на въртене | 500 rpm |
| Отваряне на люк | Ляво |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 71 dB |
| Ниво на шум при пране | 58 dB |
| Енергиен клас | Енергиен клас D от гама A до G |
| Годишна енергийна консумация | 148 kWh |
| Среден разход на вода за година | 9240 l |
| Защитни функции | Заключване на вратата |
| Технологии | ECO |
| Програми за изпиране | Памук |
| Брой програми за изпиране | 15 |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 50 cm |
| Тегло | 56 Kg |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class D |