- -4,65 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 5 Kg |
| Viteza de rotație | 500 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 71 dB |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 58 dB |
| Clasa energetică | Clasa energetica D din gama A pana la G |
| Consumul anual de energie | 148 kWh |
| Consumul mediu de apă pe an | 9240 l |
| Funcții de protecție | Încuietoare |
| Tehnologii | ECO |
| Programe de spălare | Bumbac |
| Numărul de programe de spălare | 15 |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Greutate | 56 Kg |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa D D |