- -25,08 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Материал на кухината | Полиплекс |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 6 Kg |
| Скорост на въртене | 1000 rpm |
| Отваряне на люк | Дясно |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 77 dB |
| Ниво на шум при пране | 58 dB |
| Ефикастност при центрoфугиране | Клас C |
| Консумация на енергия - стандартна програма | 0.64 kWh |
| Годишна енергийна консумация | 171 kWh |
| Среден разход на вода за година | 9900 l |
| Функции | Отложен старт |
| Технологии | Active Motion System |
| Програми за изпиране | Спорт |
| Брой програми за изпиране | 15 |
| Времетраене бърза програма | 15 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 52 cm |
| Тегло | 56.4 Kg |