- -25,08 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Υλικό κοιλότητας | Πολύπλεξ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Δεξιά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 77 dB |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 58 dB |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κατηγορία Γ |
| Κατανάλωση ενέργειας - τυπικό πρόγραμμα | 0.64 kWh |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 171 kWh |
| Μέση κατανάλωση νερού ανά έτος | 9900 l |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη |
| Τεχνολογία | Active Motion System |
| Προγράμματα πλύσης | Σπορ |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 15 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Βάρος | 56.4 Kg |