- -51,13 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Плотове |
|
| Цвят | Инокс |
| Материал | Емайлирана стомана |
| Функции | Запалваща система |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Газ |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Горно |
| Брой зони за готвене | 4 |
| Голяма нагревателна зона | 2 |
| Малка нагревателна зона | 1 |
| Нормална нагревателна зона | 1 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 2600 W |
| Мощност на малка нагревателна зона | 800 W |
| Мощност на нормална нагревателна зона | 1500 W |
| Тип нагревателна зона | Газова дюза |
| Тегло | 9 Kg |