- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Inox |
| Υλικό | Εμαγιέ χάλυβας |
| Λειτουργίες | Σύστημα ανάφλεξης |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αέριο |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 4 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 2 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 1 |
| Κανονική ζώνη θέρμανσης | 1 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2600 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 800 W |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 1500 W |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Ακροφύσιο αερίου |
| Βάρος | 9 Kg |