- -30,68 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Плотове |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Керамика |
| Мощност | 6600 W |
| Функции | Таймер |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Захранване | Мрежово |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Нива на мощност | 9 |
| Брой нагреватели | 4 |
| Брой зони за готвене | 4 |
| Голяма нагревателна зона | 2 |
| Малка нагревателна зона | 2 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 2.2 kW |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1.2 kW |
| Тип нагревателна зона | Диск |
| Височина | 5.5 cm |
| Ширина | 52 cm |
| Дълбочина | 59 cm |
| Тегло | 11.5 g |