- -30,68 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică |
| Putere | 6600 W |
| Functii | Temporizator |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Numar zone gatire | 4 |
| Arzator mare | 2 |
| Arzator mic | 2 |
| Putere arzator mare | 2.2 kW |
| Putere arzator mic | 1.2 kW |
| Tip arzator | Disc |
| Inaltime | 5.5 cm |
| Latime | 52 cm |
| Adancime | 59 cm |
| Greutate | 11.5 g |