- -30,68 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Плотове |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Керамика |
| Мощност | 7.2 kW |
| Функции | Таймер |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Захранване | Мрежово |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Горно |
| Нива на мощност | 9 |
| Брой нагреватели | 1 |
| Брой зони за готвене | 4 |
| Нормална нагревателна зона | 4 |
| Тип нагревателна зона | Диск |
| Височина | 5.8 cm |
| Ширина | 52 cm |
| Дълбочина | 59 cm |
| Тегло | 10.5 Kg |
| Гаранция | 60 месеца |