- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Ο ενισχυτής turbo επιτρέπει γρήγορη θέρμανση και μαγείρεμα. Ενεργοποιείται και απενεργοποιείται με ένα άγγιγμα.
Απλά αγγίξτε το εικονίδιο για να ενεργοποιήσετε την επιλογή κλειδώματος παιδιών και να ακυρώσετε κάθε επόμενη εντολή. Η εστία συνεχίζει να λειτουργεί σύμφωνα με την τελευταία εντολή που τέθηκε πριν από το κλείδωμά της. Όταν θέλετε να απενεργοποιήσετε αυτή την επιλογή, πατήστε το κουμπί για τρία δευτερόλεπτα.
Με τις εστίες μας, δεν θα ξεχάσετε ποτέ την υπολειπόμενη θερμότητα. Η ένδειξη παραμένει αναμμένη μέχρι να κρυώσουν οι θερμαινόμενες περιοχές.
Όταν ο ενσωματωμένος αισθητήρας θερμότητας ανιχνεύσει πολύ υψηλές θερμοκρασίες, η εστία απενεργοποιείται αυτόματα.
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Εξουσία | 7.2 kW |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 1 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 4 |
| Κανονική ζώνη θέρμανσης | 4 |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Δίσκος |
| Υψος | 5.8 cm |
| Πλάτος | 52 cm |
| Βάθος | 59 cm |
| Βάρος | 10.5 Kg |
| Εγγύηση | 60 μήνες |