- -40,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Цвят | Бял, Сив |
| Предназначен за | Кухня |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Скорост на въртене | 800 rpm, 1300 rpm |
| Отваряне на люк | Горна част |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Функции | Таймер |
| Височина | 81.5 cm |
| Ширина | 70.5 cm |
| Дълбочина | 39 cm |