- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Полуавтоматични перални машини |
|
| Τύπος φόρτισης | Άνω |
| Χρώμα | Λευκό, Γκρι |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 800 rpm, 1300 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Άνω τμήμα |
| Τύπος ρούχων | Ημιαυτόματος |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Υψος | 81.5 cm |
| Πλάτος | 70.5 cm |
| Βάθος | 39 cm |