- -25,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Цвят | Бял/Син |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 4 Kg |
| Скорост на въртене | 300 rpm |
| Отваряне на люк | Горна част |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A до G |
| Времетраене таймер | 15 min |
| Брой програми за изпиране | 2 |
| Височина | 53.5 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дълбочина | 40 cm |
| Гаранция | 24 месеца |