- -25,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Полуавтоматични перални машини |
|
| Tipul de încărcare | Top |
| Culoare | Alb / albastru |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 4 Kg |
| Viteza de rotație | 300 rpm |
| Deschiderea trapei | Top |
| Tipul de rufe | Semiautomat |
| Clasa energetică | Clasa energetica A din gama A pana la G |
| Durata temporizatorului | 15 min |
| Numărul de programe de spălare | 2 |
| Înălţime | 53.5 cm |
| Lăţime | 38 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Garanție | 24 luni |