- -51,13 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Цвят | Син/Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 8 Kg |
| Скорост на въртене | 300 rpm |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A до G |
| Времетраене таймер | 15 min |
| Брой програми за изпиране | 1 |
| Височина | 80 cm |
| Ширина | 43.7 cm |
| Дълбочина | 47.4 cm |
| Гаранция | 24 месеца |