- -51,13 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Полуавтоматични перални машини |
|
| Tipul de încărcare | Top |
| Culoare | Albastru alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 8 Kg |
| Viteza de rotație | 300 rpm |
| Tipul de rufe | Semiautomat |
| Clasa energetică | Clasa energetica A din gama A pana la G |
| Durata temporizatorului | 15 min |
| Numărul de programe de spălare | 1 |
| Înălţime | 80 cm |
| Lăţime | 43.7 cm |
| Adâncime | 47.4 cm |
| Garanție | 24 luni |