- -2,65 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Материали за тави | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Материал | Пластмаса, Полипропилен |
| Височина | 5 cm |
| Ширина | 44 cm |
| Дължина | 26.5 cm |
| Тегло | 0.531 Kg |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Органайзер |
| Тип монтиране | Свободностоящ |