- -2,65 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Materiale pentru tavi | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Material | Plastic, Polipropilenă |
| Înălţime | 5 cm |
| Lăţime | 44 cm |
| Lungime | 26.5 cm |
| Greutate | 0.531 Kg |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Organizator |
| Tipul de montare | Свободностоящ |