- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Материали за тави | Пластмаса |
| Цвят | Прозрачен |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1 x Органайзер |
| Височина | 8.5 cm |
| Ширина | 10.4 cm |
| Дължина | 30.8 cm |
| Тегло | 0.25 Kg |
| Тип продукт | Органайзер за хладилник |
| Тип монтиране | Свободностоящ |