- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Materiale pentru tavi | Plastic |
| Culoare | Transparent |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 x Органайзер |
| Înălţime | 8.5 cm |
| Lăţime | 10.4 cm |
| Lungime | 30.8 cm |
| Greutate | 0.25 Kg |
| Tip produs | Органайзер за хладилник |
| Tipul de montare | Свободностоящ |