- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Сив, Инокс |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Височина | 16 cm |
| Ширина | 8 cm |
| Дължина | 8 cm |
| Тегло | 0.123 Kg |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Дозатор за течен сапун |
| Тип монтиране | Самостоящ |