- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Gri, Inox |
| Material | Plastic, Oţel |
| Înălţime | 16 cm |
| Lăţime | 8 cm |
| Lungime | 8 cm |
| Greutate | 0.123 Kg |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Дозатор за течен сапун |
| Tipul de montare | De sine |