- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Материали за тави | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1 x Органайзер |
| Височина | 5.3 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Дължина | 38 cm |
| Тегло | 0.907 Kg |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Органайзер за прибори |
| Тип монтиране | Свободностоящ |