- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Υλικά δίσκων | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Органайзер |
| Υψος | 5.3 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 38 cm |
| Βάρος | 0.907 Kg |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзер за прибори |
| Τύπος στήριξης | Свободностоящ |